Mazur przegrał na Warmii. Energa Olsztyn wywalczyła u siebie 3 punkty

Szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn wygrali przed własną publicznością z Mazurem Sierpc 24:21.

Dzięki temu Warmiacy umocnili się w połowie stawki pierwszej ligi. Szkoleniowiec olsztyńskiej drużyny Jarosław Knopik przyznaje, że najważniejszy jest komplet punktów.

Zawsze jak jest zwycięstwo, to dla zespołu jest czas zadowolenia (…) Na paśmie przegranych spotkań nie byliśmy zbyt długo i wróciliśmy na ścieżkę wygranych pojedynków

00:00 / 00:00

Kołowy Szymon Hegier przyznał, że olsztynianie po prostu zamęczyli rywali.

(…) Podstawowa siódemka nie jest w stanie grać całego meczu na wysokim poziomie (…) Według mojej opinii chłopaki zagrali niezły mecz (…)

Autor: P.Świniarski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

Więcej w Piłka ręczna, sport, Mazur Sierpc
Łatwa wygrana Trefla Gdańsk w Olsztynie. Indykpol AZS Olsztyn nie zdołał wygrać żadnego seta

Akademicy z Olsztyna nie zdołali pokonać ćwierćfinalisty Ligi Mistrzów – Trefla Gdańsk. Nie pomógł doping własnej publiczności. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 0:3 (18:25, 20:25,...