Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -2 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Matka trójki dzieci była tak pijana, że nie mogła mówić. Kobieta urządziła w domu libację

W jednym z mieszkań w Lidzbarku Warmińskim matka trójki dzieci zorganizowała libację ze znajomym.

Gdy przybyli policjanci, 38-latka nie była w stanie mówić. W mieszkaniu były jej dzieci w wieku: 12, 11 i 4 lat. Cała trójka trafiła pod opiekę ojca, który nie mieszkał z rodziną.

O szczegółach mówi podkomisarz Monika Klepacka z lidzbarskiej policji

Około godziny 23 do oficera dyżurnego ktoś zadzwonił i poinformował, że w jednym z mieszkań na trenie Lidzbarka Warmińskiego trwa libacja alkoholowa, a pijana kobieta ma się opiekować swoimi nieletnimi dziećmi. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. W mieszkaniu przebywała 38-latka, jej znajomy i troje dzieci w wieku: 12, 11 i 4 lat. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości kobiety. Okazało się, że miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Dzieci przekazano pod opiekę ojcu, który nie mieszka z nimi. Małżeństwo się rozpadło. Matce za stworzenie zagrożenia dla życia lub zdrowia dzieci grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

Autor: A.Socha
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, dzieci, alkomat, alkohol, pijana matka, libacja, promile
To miała być rutynowa kontrola. Kierowca miał przekręcony licznik o 380 tysięcy kilometrów

Samochód zatrzymany w Wielbarku miał cofnięty licznik o 380 tysięcy kilometrów. Audi zostało zatrzymane do rutynowej kontroli drogowej - informuje sierżant Izabela Cyganiuk z KPP w...

Zamknij
RadioOlsztynTV