Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kto zagra utwory Kaczmarskiego?

Festiwal Jacka Kaczmarskiego w Olsztynku

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynku poszukują chętnych do udziału w VI Festiwalu Poezji i Piosenki Jacka Kaczmarskiego.

Festiwal Piosenki i Poezji im. Jacka Kaczmarskiego na stałe już wpisał się do kalendarza imprez kulturalnych powiatu olsztyńskiego. Impreza co roku przyciąga coraz większą liczbę wykonawców. W ubiegłorocznej edycji udział wzięło 23 wykonawców. Lista zgłoszeń jest nadal otwarta. Organizatorzy czekają na wszystkie artystyczne dusze, które chcą zmierzyć się z piękną, choć nie najłatwiejszą, twórczością patrona liceum w Olsztynku.

Festiwal – podobnie jak w latach poprzednich – będzie przeprowadzony w formie dwóch odrębnych konkursów: recytatorskiego i konkurs piosenki. Uczestnicy sięgną zarówno po znane jak i mniej rozpoznawalne utwory Kaczmarskiego. Na sali zabrzmią na pewno Mury, Krzyk, Nasza klasa, Obława, czy Głupi Jasio.

Impreza odbędzie się 15 marca o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej szkoły. (kg/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olsztynek, poezja, festiwal
Chiazma

Kazimierz Brakoniecki, poeta, pisarz, tłumacz poezji francuskojęzycznej, współtwórca regionalnego ruchu kulturowego Wspólnoty Kulturowa "Borussia" na Warmii i Mazurach. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Mieszka i pracuje w Olsztynie....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV