JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Marcin Malewski: mimo przegranej, pokazaliśmy charakter

Warmia Energa Olsztyn na wyjeździe przegrywa w pierwszej kolejce 1. ligi z Sokołem Kościerzyna 22:19.

Do przerwy Warmiacy prowadzili 11:10. Większość bramek dla olsztyńskiego zespołu, bo aż 9, zdobył Marcin Malewski, który uważa, że mimo przegranej drużyna pokazała charakter

00:00 / 00:00

Paradoksalnie możemy być zadowoleni z przebiegu meczu. Mniej więcej od 42 do 47 minuty mieliśmy przestój w meczu. Dużo nas to kosztowało, bo przy wyniku 17:16 dla nas, straciliśmy 3-4 bramki z rzędu nie potrafiliśmy się już dogonić przeciwnika. Sokół bardzo długo grał w ataku i dowiózł wynik do końca

– relacjonował Marcin Malewski.

Autor/redakcja: K. Piasecka

Więcej w Piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn
Meblarze po raz kolejny ulegają rywalom

Nieudany drugi mecz w rozgrywkach Superligi piłki ręcznej mężczyzn elbląskich Mebli Wójcik. Meblarze podejmowali opolską Gwardię i mimo wygranej pierwszej połowy 13:10, w całym meczu ulegli...