Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Mandaty za jazdę na starym bilecie będą anulowane

Mandaty za jazdę na starym bilecie będą anulowane. Fot. Łukasz Węglewski

Od wczoraj w Olsztynie obowiązują nowe bilety komunikacji miejskiej, a dziś rano (2.11.) w redakcji Radia Olsztyn rozdzwoniły się telefony od zdenerwowanych pasażerów.

Narzekali na kontrolerów, którzy masowo karali osoby, jadące z biletem 10-krotnego przejazdu, który po zmianach kosztuje o 20 groszy więcej. Jednym z ukaranych pasażerów był Rajmund Reich:

00:00 / 00:00

Po naszej interwencji Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu wprowadził dla pasażerów 3-dniowy okres karencji – potwierdza rzecznik prasowy ZDZiT Paweł Pliszka:
mandaty

… a ukaranym pasażerom, jadącym z biletem 10-krotnego przejazdu, mandat będzie anulowany – obiecuje Dawid Badzioch, kierownik filii Agencji Ochrony „Reflex” w Olsztynie:

00:00 / 00:00

 

Okres karencji potrwa do środy, a dopłaty do biletów można kupić we wszystkich punktach sprzedaży Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu. Z kolei odwołanie złożyć można w siedzibie Agencji „Reflex” przy ul. Mazurskiej 7.

 

(DGrzym/as)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w MPK
Nowe ceny biletów MPK w Olsztynie

Od dziś (1 listopada) w Olsztynie obowiązuje nowy cennik biletów. Pasażerowie komunikacji miejskiej zapłacą mniej przede wszystkim za bilety miesięczne i 30-dniowe. Największe zmiany nowej taryfy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV