Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Mamy pomysł na rozwiązanie problemów komunikacyjnych w mieście – przekonywali kandydaci PiS na radnych Olsztyna

Fot. D. Grzymska

Na Zatorzu w kulminacyjnym momencie piątkowych korków odbyła się konferencja prasowa kandydatów PiS na radnych Olsztyna.

Krzysztof Narwojsz, kandydujący właśnie m.in. z Zatorza przekonywał, że ma receptę na rozwiązanie problemu komunikacyjnego Zatorza i lepsze skomunikowanie z resztą miasta.

00:00 / 00:00

Z kolei Radosław Nojman, kandydujący ze Śródmieścia i Nagórek chciałby w radzie miasta rozwiązać problemy komunikacji miejskiej w Nagórkach, by dostosować ją do potrzeb mieszkańców, chciałby rozładować także korki.

00:00 / 00:00

Krzysztof Wojciechowski, kandydujący z okolic Gutkowa i Bałtyckiej za priorytet uważa upłynnienie ruchu w tym rejonie – szczególnie odblokować rondo Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, oraz uruchomić ul. Nowobałtycką.

00:00 / 00:00

W konferencji wzięli udział także: Edyta Markowicz, Władysław Kałudziński, Zdzisława Tołwińska, Dariusz Rudnik i Janusz Nikołajczuk, a kandydatów na radnych przedstawił szef olsztyńskich struktur PiS Jerzy Szmit.

 

Autor: D. Grzymska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Jerzy Szmit, Dariusz Rudnik, wybory samorządowe, Edyta Markowicz, Władysław Kałudziński, Radosław Nojman, Krzysztof Wojciechowski, Krzysztof Narwojsz, Zdzisława Tołwińska
Posłuchaj debaty kandydatów do sejmiku z centralnej i wschodniej części Warmii i Mazur

Dziś kandydaci do sejmiku wojewódzkiego z okręgów 1, 4 i 5 rozmawiali o polityce społecznej. Gośćmi Krzysztofa Kaszubskiego byli: Henryk Falkowski - Kukiz 15, Marcin Kulasek...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV