Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Maciej Radkiewicz pozostał na stanowisku prezesa Stomilu Olsztyn. „Robimy wszystko, aby wyprowadzić klub na prostą”

Prezes Stomilu Maciej Radkiewicz. Fot. P. Getka

Prezes występującego w piłkarskiej pierwszej lidze Stomilu Olsztyn Maciej Radkiewicz odwołał zapowiadaną na dziś konferencję prasową.

W specjalnym oświadczeniu, które pojawiło się na oficjalnej stronie internetowej klubu czytamy, że odbędzie się ona po spotkaniu Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, które jest zaplanowane na przyszły poniedziałek. W oświadczeniu przeczytaliśmy również, że prezes Maciej Radkiewicz pozostaje na swoim stanowisku.

W rozmowie z Radiem Olsztyn Maciej Radkiewicz wyjaśnił, że są spore szanse, aby do końca roku klub wyprowadzić na prostą. Prezes klubu podkreślał, że przeprowadził szereg spotkań z prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem oraz wiceprezydentem Jarosławem Słomą i jak zaznaczył i wsparcie tych osób oraz rady nadzorczej spółki Stomil Olsztyn napawa go optymizmem.

Wszyscy pracują w pocie czoła, aby pozyskać jak najszybciej sponsorów, którzy pomogą wydostać klub z kryzysu finansowego. Ma w tym również pomóc między innymi kontakt z władzami Podbeskidzia Bielsko-Biała, które mimo wiele większego zadłużenia, ponad 6 milionów złotych, wydostały się z dołka i wychodzą na prostą.

Posłuchaj rozmowy Piotra Świniarskiego z Maciejem Radkiewiczem

00:00 / 00:00

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio/BSC

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pieniądze, finanse, kryzys, Stomil Olsztyn, Maciej Radkiewicz
Anonimowy darczyńca proponuje 200 tysięcy złotych za informacje w sprawie zabójstwa w Lidzbarku

Nagrodę wysokości 200 tysięcy zł wyznaczył anonimowy darczyńca za przekazanie informacji, które bezpośrednio przyczynią się do zatrzymania sprawców zabójstwa dokonanego w lipcu w Lidzbarku - podała...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV