Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

LOT uruchamia połączenie z lotniska Olsztyn-Mazury do Chorwacji

W lipcu PLL LOT uruchamia połączenie z portu lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach do Rijeki w Chorwacji.

Loty rozpoczną się 3 lipca i będą realizowane w każdą sobotę do 4 września. Jak podał rzecznik portu Dariusz Naworski, wakacyjne loty do Rijeki nad Morzem Adriatyckim obsługiwane będą samolotami Bombardier Q400, mogącymi zabrać na pokład 78 pasażerów.

Z portu lotniczego Olsztyn-Mazury pasażerowie latają do Krakowa, Dortmundu, Londynu Luton, Londynu Stansted, a od 2 lipca do Wrocławia. Wszystkie rejsy realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów i zgodnie z zaleceniami sanitarnymi dotyczącymi minimalizacji transmisji COVID-19.

Pracownicy lotniska oraz linii lotniczej są wyposażeni w środki ochrony osobistej, takie jak maseczki i rękawiczki, a powierzchnie terminali oraz kabina samolotu są gruntownie dezynfekowane.

Osoby wchodzące na terminal pasażerski zobowiązane są do pomiaru temperatury ciała, noszenia maseczki ochronnej i zachowania dystansu społecznego, tam gdzie to możliwe.

Fot. fotolia.pl

Autor: PAP
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Szymany, wakacje, Olsztyn-Mazury, Chrowacja
Bliższe Spotkania – 25.03.2021

Koronawirus, wakacje w czasie pandemii oraz Radiowy Kodeks Drogowy - o tym z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiały Agnieszka Lipczyńska i i Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz. Rośnie liczba zakażonych...

Zamknij
RadioOlsztynTV