JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Lider po raz kolejny pokazał klasę

W 10. kolejce forBET IV ligi lider tabeli – GKS Wikielec – pokonał u siebie 3:1 rezerwy Olimpii Elbląg.

Jeden błąd, spóźnienie przy odbiorze piłki – to wystarczyło, żeby nasz przeciwnik to wykorzystał i wyszedł na prowadzenie. Bardzo słabo weszliśmy w drugą połową i wpadły kolejne bramki. Natomiast jestem zadowolony, że w drugiej części drugiej partii to my dłużej potrafiliśmy utrzymać się przy piłce. Mieliśmy bardzo dobre sytuacje bramkowe, a jedną z nich udało się wykorzystać

– mówił trener rezerw Olimpijczyków, Karol Przybyła.

00:00 / 00:00

Drobne zastrzeżenia do gry swojej drużyny miał natomiast trener Wikielca, Damian Jarzembowski.

Nie łatwo nam było początkowo przebić się przez obronę gości. Mimo, że graliśmy dość statycznie, potrafiliśmy wyjść na prowadzenie w pierwszej połowie. W przerwie nakreśliliśmy kierunek działania i udokumentowaliśmy to kolejnymi trafieniami

Remis po samobójczym trafieniu

W 14. kolejce spotkań piłkarskiej II ligi Olimpia Elbląg straciła niemal pewne zwycięstwo w wyjazdowym meczu z rezerwami Zagłębia Lubin. Olimpia po ostatniej wygranej liderem -...