Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Lider Ekstraklasy na pucharowej drodze Stomilu. „Chcemy udowodnić, że możemy wygrywać z najlepszymi”

Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice. Fot. A. Szczepański

To będzie sportowe święto w Olsztynie. Pierwszoligowy Stomil podejmie na własnym boisku obecnego lidera ekstraklasy Wisłę Płock w 1/16 finału Pucharu Polski.

– To będzie mecz przyjaźni – mówi Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:

Wszyscy w klubie oglądaliśmy losowanie. Wtedy Wisła Płock była na pozycji spadkowej, teraz jest liderem Ekstraklasy. Byliśmy z trenerem Klepczarkiem na meczu ostatnim meczu Wisły z Jagiellonią, wygranym przez Nafciarzy 3:1. To zespół zbilansowany, grający bardzo szczelnie w defensywie i skuteczny w ofensywie. Nasi kibice żyją ze sobą w zgodzie, liczymy, że na stadion przyjdzie wielu fanów. Na pewno będą pozytywne emocje.

00:00 / 00:00

– To będzie bardzo emocjonujące spotkanie – przekonuje bramkarz Stomilu, Piotr Skiba:

Pojawia się dreszczyk emocji i stres, ale dla nas to doskonała okazja, by zmierzyć się z dobrym przeciwnikiem i udowodnić, że możemy wygrywać z najlepszymi. Nie możemy się tego meczu doczekać.

00:00 / 00:00

Początek meczu o 17.30 na stadionie przy alei Piłsudskiego.

 

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn
Budimex przedłużył współpracę ze Stomilem Olsztyn. „Liczymy na to, że klub będzie odnosił sukcesy i awansuje do ekstraklasy”

Umorzenie dotychczasowego długu i dalsze wsparcie finansowe - firma Budimex przedłużyła współpracę z olsztyńskim klubem Stomil Olsztyn. - Po zmianach w klubie długo rozmawialiśmy o dalszej...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV