Lech ponownie w Olsztynie. Biało-niebiescy przegrali z Lechią

Andrzej Królikowski, dyrektor Stomilu Olsztyn

Choć jeszcze niedawno sam dementował te informacje – podpisze kontrakt ze Stomilem Olsztyn. Grzegorz Lech wraca do stolicy Warmii i Mazur, na przynajmniej pół roku. Tyle właśnie potrwa okres wypożyczenia z Korony Kielce.

Informację potwierdza dyrektor Stomilu – Andrzej Królikowski.
Królikowski o Lechu

Pomocnik Korony Kielce został wypożyczony przez Stomil Olsztyn na pół roku i będzie występował z numerem „55” na koszulce. 30-letni zawodnik w drużynie z Kielc rozegrał 53 spotkania w Ekstraklasie i strzelił w nich jedną bramkę.

Grzegorz Lech zatem nie zagrał jeszcze w pierwszym sparingu Stomilu w tym roku. We Władysławowie olsztynianie przegrali z Lechią Gdańsk 0:2 po trafieniach Adama Dudy. O meczu mówi dyrektor sportowy Stomilu – Andrzej Biedrzycki.
Biedrzycki – 1 mecz Stomilu
(wywiady przeprowadził Maciej Świniarski)

Lechia Gdańsk – Stomil Olsztyn 2:0 (0:0)
1:0 –Adam Duda (71′), 2:0 –Adam Duda (81′)
Stomil (I połowa): Leszczyński – Bucholc, Baranowski, Remisz, Hampel – Suchocki, Glanowski, Jegliński, Piceluk – Kaźmierowski
Stomil (II połowa): Leszczyński – Dziemidowicz, Niewulis,Szymonowicz, Łukasik – Strzelec, Łysiak, Głowacki, D. Kun, Różowicz – Żwir (P. Kun)

Więcej w piłka nożna
Olimpia wraca do treningów

Na spotkaniu ze sztabem trenerskim powiększonym o Dariusza Kaczmarczyka, byłego szkoleniowca III ligowej Olimpii 2004, pojawiło się 16 zawodników. Nowe twarze w zespole to Kamil Graczyk...