Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kudłata terapia

Fot. Archiwum Polskiego Radia Olsztyn

W ostatnim wydaniu audycji „Cztery łapy” rozmawialiśmy o tym, jakie znaczenie w naszym życiu mają zwierzęta, także w tych trudnych chwilach.

Okazuje się, że to właśnie zwierzęta doskonale umilają nam czas w czasie spędzanym w naszych domach. Możemy się od nich także nauczyć wielu cennych zachowań.

W programie rozmawialiśmy z miłośniczką kotów i nauczycielką jogi – Małgorzatą Ostropolską, prezesem Fundacji „Psiaki z Warmii i Mazur” – Kamila Kozicką- Szafran oraz miłośniczką zwierząt Krystyną Chudzio.

Posłuchaj audycji Moniki Szczygło

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

Papsi

Papsio młodziutka, mała i drobniutka suczka. Wygląda na to, że od urodzenia jest bezdomna i niczyja. Ma około 7 miesięcy. Trafiła do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach z bratem i oboje funkcjonują na zasadzie – bardzo bym chciała i bardzo się boję. Papsi oszczekuje wszystko i wszystkich, żeby dodać sobie odwagi i animuszu. Obrożę na szyi toleruje, ale smycz to nowość i tutaj będzie trzeba popracować.

Lubi biegać na wybiegu z innymi psami i suczkami. Nie znamy stosunku Papsi do kotów czy innych zwierząt. Jest zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana i gotowa do adopcji. Kontakt w sprawie adopcji – 606507829.
Autor: M. Szczygło
Redakcja: A. Dybcio

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pies, zwierzę, adopciaki
Leśnicy apelują, aby nie ruszać młodych zwierząt, które możemy spotkać w lesie

Samotny maluch nie zawsze wymaga pomocy. O tej porze roku problem dotyczy m.in. marczaków, czyli młodych zajączków, a także dzików czy małych saren. Nasza ingerencja może...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV