Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kto wygra bój o Olsztyn? Trwa debata kandydatów na prezydenta

Robert Szewczyk i Czesław Jerzy Małkowski. Fot. P. Getka

Robert Szewczyk i Czesław Jerzy Małkowski – kandydaci ubiegający się o stanowisko prezydenta Olsztyna spotkali się „twarzą w twarz” w studiu Radia Olsztyn. To także ostatni moment na wybranie przez olsztynian swojego kandydata w II turze wyborów samorządowych. Słuchaj i oglądaj debatę.

Już w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia, odbędzie się II tura wyborów samorządowych. Jedno z najbardziej emocjonujących starć będzie miało miejsce w Olsztynie, gdzie o fotel prezydenta miasta powalczą przewodniczący rady miasta Robert Szewczyk oraz kilkukrotnie ubiegający się o to stanowisko Czesław Jerzy Małkowski.

Kandydaci zmierzą się w blisko godzinnej debacie z pytaniami od redakcji, widzów i chyba najtrudniejszymi, bo zadanymi sobie nawzajem. Gospodarzem spotkania będzie Andrzej Piedziewicz.

Debata rozpoczęła się tuż po godzinie 17 na antenie Radia Olsztyn. Wersja wideo dostępna jest także na stronie radioolsztyn.pl oraz na profilu Facebook/Radio Olsztyn. Słuchaj, oglądaj, decyduj, kto mówi twoim głosem w samorządzie.

Od lewej: Robert Szewczyk, Andrzej Piedziewicz, Czesław Jerzy Małkowski. Fot. P. Getka

Fot. Ł. Sadlak

Więcej w debata, Radio Olsztyn, Robert Szewczyk, Czesław Małkowski
Prezydent Białegostoku poparł kandydata KO na prezydenta Olsztyna

Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski poparł kandydującego na prezydenta Olsztyna Roberta Szewczyka. W drugiej turze zmierzy się on z Czesławem Jerzym Małkowskim. Tadeusz Truskolaski w tegorocznych wyborach...

Zamknij
RadioOlsztynTV