Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

ks. Adrian Bienasz: rób szalone rzeczy, z Panem Bogiem się uda

ks. Adrian Bienasz / fot. G.Kasjaniuk

Cykl audycji o fenomenie pokolenia ukształtowanego przez św. Jana Pawła II. Zaprasza Grzegorz Kasjaniuk.

Gościem w audycji jest ks. Adrian Bienasz, proboszcz parafii pw. św. Anny w Olsztynie.  Mazur z Mrągowa, obecnie na Warmii.  Zakochany w Słowie, przeżywający Wielki Post(ęp) na Zielonej Górce w Olsztynie. W audycji rozmowa o młodzieży i kapłańskiej posłudze. Ks. Adrian daje świadectwo i dzieli się doświadczeniem wiary.

Przebywanie wśród młodych jest niesamowitym doświadczeniem wiary, entuzjazmu i radości.

Ks. Adrian Bienasz pochodzi z Mrągowa, przez wiele lat działał w Oazie, moderując wspólnoty min. w Kętrzynie, Mrągowie i Lidzbarku Warmińskim.  Zajmował się też Diecezjalną Diakonią Muzyczną i Ewangelizacji. Ma także doświadczenie organizacji i prowadzenia Koncertów Ewangelizacyjnych.  Inicjator Wieczorów Uwielbienia – Lidzbarskich Duchowych Inhalacji, prowadzonych z parafialną Wspólnotą UwielbiamGo.  Obecnie prowadzi w Olsztynie cykliczne parafialne Wieczory Uwielbienia  z modlitwą uzdrowienia.  Prywatnie pasjonat muzyki, pielgrzymek, spływów kajakowych i piłki nożnej.

Posłuchaj audycji Pokolenie JP II

Redakcja: GKasjaniuk

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
76. lat temu powstała Armia Krajowa. W Olsztynie i Elblągu wspominano zasłużonych w walce o wolność Polski

Po uroczystościach, w których uczestniczyli kombatanci, samorządowcy i młodzież z Liceum Mundurowego w Olsztynie, złożono kwiaty pod pomnikiem Armii Krajowej. W Olsztynie wspominano zasłużonych w walce...

Zamknij
RadioOlsztynTV