Kronika izolacji
Kronika izolacji to reportaż zrealizowany zdalnie, bez wychodzenia z domu. Jak znosisz izolację, czego Ci brakuje i co będzie pierwszą rzeczą, którą zrobisz, gdy sytuacja wróci do normy?
To pytania, które Przemysław Getka zadał bohaterom, prosząc ich o nagranie odpowiedzi na dyktafony swoich smartfonów.
Z dnia na dzień wirus zwiększył dystans między nami. Skomplikował najprostsze czynności. Jak będą wyglądały nasze relacje gdy izolacja się zakończy?
Posłuchaj reportażu
Autor: P. Getka
Redakcja: A. Dybcio













![Weekend pełen smaków i muzyki. Trwa Jarmark Olsztyński [PROGRAM] Weekend pełen smaków i muzyki. Trwa Jarmark Olsztyński [PROGRAM]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F07%2FSFEJEmnL.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)












