DZIŚ: 11 °C pogoda dziś

Koszykarze Stomilu Olsztyn mają upragnione zwycięstwo

Koszykarze Stomilu Olsztyn wygrali z faworyzowanym Domino Inowrocław 70:60. Fot. K. Piasecka

Dużą niespodziankę sprawili koszykarze Stomilu Olsztyn na własnym parkiecie. Wygrali z faworyzowanym Domino Inowrocław 70:60.

Tym samym rozpoczęli rundę rewanżową. Przypomnijmy, że w swoim pierwszym spotkaniu w drugiej lidze przegrali z zespołem z Inowrocławia… 54:94.

– Zrobiliśmy postępy – przekonuje Krzysztof Wilangowski, trener Biało-niebieskich

00:00 / 00:00

Wszyscy się starają i pracują – zarówno zawodnicy, jak i sztab szkoleniowy. Sukces zrodził się z ciężkiej pracy. W trzeciej kwarcie wydawało się, że wygraną mamy w kieszeni, ale zespół z Inowrocławia zaczął nas gonić. Zabrało w tej końcówce trochę chłodnej głowy – szczególnie rozgrywających

– tłumaczył trener Wilangowski.

Wiktor Specyalski, skrzydłowy koszykarskiej sekcji Stomilu, cieszy się z drugiej wygranej w tym sezonie

To było bardzo trudne spotkanie. Na szczęście od początku nadawaliśmy tempo. W trzeciej kwarcie prowadziliśmy 20 punktami, potem nieco odpuściliśmy. Liczy się jednak to, że w końcu mogę powiedzieć – wygraliśmy

– uzupełnia Wiktor Specyalski.

Kolejny mecz koszykarze Stomilu Olsztyn rozegrają w najbliższą środę u siebie z Tarnovią Basket Tarnowo Podgórne. Pierwszy gwizdek o 19:00.

Autor/redakcja: K. Piasecka

Więcej w koszykówka, Stomil Olsztyn, krzysztof wilangowski, Wiktor Specyalski
Kolejna „przegrana – wygrana” KKS-u z Sokołowem Podlaskim

W rundzie rewanżowej na własnym parkiecie koszykarki KKS-u Olsztyn przegrały dziś z z Sokołowem Podlaskim 60:66. - Skuteczność nadal jest jaka jest, w okolicach 30 procent. Duża...