Koniec sezonu dla koszykarek KKS-u
Koszykarki KKS-u Agapit Olsztyn zakończyły sezon 1. ligi na miejscach 5-8. W środę w hali sportowej w Jezioranach olsztynianki przegrały drugi (i jak się okazało ostatni) mecz ćwierćfinału fazy play-off z MUKS-em Poznań 64:88.
Posłuchajmy, co po meczu powiedział trener KKS-u Tomasz Sztąberski.
Teraz czas na „wywołaną do tablicy” przez trenera Sztąberskiego kapitan MUKS-u Poznań Weronikę Papiernik.
Ze łzami w oczach boisko opuszczała dziś kapitan KKS-u Joanna Chełchowska.
W pierwszym spotkaniu w Wielkopolsce KKS przegrał 80:96.
Autor: P. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski























![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



