Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 21 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Komentarze ws. Strajku Kobiet. „Takie zgromadzenia są nielegalne” vs „Policja szkaluje swój mundur”

Gośćmi Krzysztofa Kaszubskiego w Porannych Pytaniach Radia Olsztyn były Monika Falej (Lewica) i Iwona Arent (Prawo i Sprawiedliwość).

Posłanka Lewicy Monika Falej przekonywała, że policja nie szanuje immunitetu posłów.

Począwszy od posła Macieja Kopca, po poseł Kucharską-Dziedzic, Włodzimierza Czarzastego, Magdalenę Biejat, Roberta Biedronia czy Barbarę Nowacką – te sytuacje pokazują jak haniebnie działa policja, szkalując własny mundur i niszcząc swoją reputację.

Poseł PiS Iwona Arent stwierdziła, że posłowie nie powinni wspierać nielegalnych demonstracji.

Łamią one prawo, w dobie pandemii takich zgromadzeń nie może być. To jest właśnie lista hańby, takich parlamentarzystów, którzy jak „święte krowy” wyciągają legitymacje i próbują przekonywać, że wykonują działania poselskie, a tak naprawdę prowokują policję.

Rząd zapowiedział opublikowanie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego niezwłocznie po ogłoszeniu przez Trybunał uzasadnienie orzeczenia w sprawie aborcji eugenicznej. Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego zapadło 22 października 2020 r. Od tej pory w Polsce trwają uliczne protesty.

Posłuchaj rozmowy Krzysztofa Kaszubskiego z Moniką Falej i Iwoną Arent

00:00 / 00:00

 

Autor: K. Kaszubski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Monika Falej, Iwona Arent, video, wideo
Sukces kętrzyńskich funkcjonariuszy WMOSG. Zobacz film z zatrzymania

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie rozbili międzynarodową grupę przestępczą, zajmującą się produkcją i sprzedażą nielegalnych papierosów w województwie łódzkim.  Zatrzymano 5 Białorusinów w...

Zamknij
RadioOlsztynTV