Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kolejny dzień poszukiwań 19-latka, który w sylwestra zaginął w Olsztynie. Jego znajomi chcą wynająć detektywa

Fot. policja

Kilkudziesięciu policjantów szukuje zaginionego w sylwestrową noc w Olsztynie mieszkańca Ostrowi Mazowieckiej. 19-latek przyjechał do swoich znajomych i na godzinę przed północą wyszedł z mieszkania przy ulicy Stawigudzkiej.

Ostatni raz widziany był w okolicy ul. Wilczyńskiego. W chwili zaginięcia miał na sobie koszulę w kratę. Jak pokazał miejski monitoring od przypadkowo spotkanej pary 19-latek dostał kurtkę, czapkę i rękawiczki.

W poszukiwania Radosława Zalewskiego, oprócz policjantów, zaangażowani są specjaliści ds. poszukiwań osób zaginionych z Polskiego Czerwonego Krzyża oraz strażacy zawodowi i ochotnicy. Działania z użyciem łodzi, drona i quadów prowadzone są m.in. w rejonie ul. Stawigudzkiej, Bartąga i Rusi oraz w okolicach rzeki Łyny. Do tej pory – bez skutku.

Znajomi mężczyzny zorganizowali zbiórkę internetową. Za zebrane środki chcą wynająć prywatnego detektywa.

Fot. Twitter KMP Olsztyn

Fot. Twitter KMP Olsztyn

Fot. Twitter KMP Olsztyn

Policja prosi o wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. Można się kontaktować osobiście z Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać bezpośrednio osobie nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

Radosław Zalewski. Fot. Policja

Fot. policja

Autor: K. Kantor
Redakcja: A. Podbielska/A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, Nowy Rok, straż, poszukiwany, zaginiony, poszukiwania, Sylwester
Policjanci śpiewają pastorałki. Noworoczny koncert w wykonaniu warmińsko-mazurskiego chóru policji

W Olsztynie odbędzie się Koncert Noworoczny Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Chóru Policji Garnizonu Warmińsko-Mazurskiego. Będzie on jednocześnie inauguracją obchodów 100-lecia powstania Policji Państwowej, które będą...

Zamknij
RadioOlsztynTV