Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 32 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kolejni zawodnicy opuszczają Stomil. Klub chce postawić na graczy z regionu

Fot. stomilolsztyn.com

Ze Stomilu Olsztyn odeszło kolejnych 13 zawodników, w tym czterech, którzy minione rozgrywki spędzili poza klubem. – Chcemy by drużyna była budowana w oparciu o zawodników związanych z regionem – powiedział trener Piotr Zajączkowski. 

W ostatnich tygodniach za porozumieniem stron z klubem pożegnali się: Bartosz Florek, Michał Karlikowski, Lukáš Kubáň, Filip Laskowski, Dawid Retlewski, Hubert Sadowski, Filip Szabaciuk, Radosław Tuleja oraz Filip Wójcik. Do tego grona dołączyło dziewięciu zawodników, których kontrakty wygasły 30 czerwca i nie zostaną przedłużone: Michal Bezpalec, Iwan Brikner, Mateusz Drabiszczak, Hubert Krawczun, Piotr Kurbiel, Daniel Pietraszkiewicz, Jan Szpaderski, Łukasz Szramowski i Bartosz Waleńcik.

Po zakończeniu wypożyczeń do macierzystych klubów wrócili: Miłosz Garstkiewicz (Kotwica Kołobrzeg) i Igor Kośmicki (Korona Kielce), a teraz ich drogą podąży Dawid Rezaeian (Pogoń Szczecin), który w pierwszej drużynie biało-niebieskich wystąpił 6 razy.

Dodatkowo klub nie zdecydował się na przedłużenie wygasających umów z Kacprem Kondrackim, Marcelim Łukasiakiem, Mateuszem Sobotką i Michałem Żukowskim – cała czwórka ostatnie miesiące spędziła na wypożyczeniach w klubach III i IV ligi, a teraz otrzymała wolną rękę w poszukiwaniu nowych zespołów.

Źródło: stomilolsztyn.com
Redakcja: K. Ośko

Więcej w transfer, Stomil Olsztyn
Wielki powrót na ławkę trenerską. Po czterech latach przerwy

Za tydzień - początek przygotowań piłkarzy Stomilu do nowego sezonu. Po spadku do III ligi olsztynianie będą mieli całkowicie nowy zespół. Wiadomo już, że trenerem ponownie...

Zamknij
RadioOlsztynTV