Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 9 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - KONKURS DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. PULA NAGRÓD - 9 000 ZŁ

Kolejne szkoły wracają do nauczania stacjonarnego

Fot. fotolia

Mniej szkół na nauczaniu zdalnym lub hybrydowym. Jeszcze w poniedziałek takich placówek w województwie warmińsko-mazurskim było 8, a dziś z tej listy można było wykreślić dwie.

Nauczanie zdalne lub hybrydowe, wprowadzane ze względu na zakażenia koronawirusem, jest realizowane w 6 placówkach w województwie warmińsko-mazurskim. To Zespół Szkół Specjalnych w Mrągowie, Publiczny Specjalny Katolicki Ośrodek Edukacyjno-Wychowawczy w Kruzach, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Biskupcu, Szkoła Podstawowa nr 3 w Biskupcu, Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie oraz Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie.

Jak informuje Kuratorium Oświaty w Olsztynie, do pracy w tradycyjnej, stacjonarnej formule wróciły natomiast Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szwarcenowie oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Iławie.

Posłuchaj relacji Andrzeja Piedziewicza

 

Autor: A. Piedziewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w szkoły, nauczanie zdalne, nauczanie stacjonarne
Działdowo z najtrudniejszą sytuacją epidemiologiczną w regionie. Zdalne nauczanie w kilku szkołach Warmii i Mazur

W siedmiu warmińsko-mazurskich szkołach nauka odbywa się w sposób zdalny lub hybrydowy. Najtrudniejsza sytuacja epidemiologiczna panuje natomiast w Działdowie. Szkoły pracują zdalnie lub hybrydowo. Powodem są...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV