Kolejne inwestycje w okolicach Iławy z dofinansowaniem z Funduszu Rozwoju Dróg
Dziś nastąpiło symboliczne otwarcie kilku inwestycji drogowych w gminie Iława, zrealizowanych w tym roku z dofinansowaniem rządowego funduszu rozwoju dróg. Sięgnęło ono 4 milionów złotych.
Wszystkie inwestycje kosztowały w sumie około 8 milionów. Cieszy się z nich wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki.
Cieszę się, że razem z samorządami możemy ten program realizować, że wpływa to realnie i bardzo konkretnie na znaczne zwiększenie jakości życia mieszkańców w powiecie iławskim, w gminie Iława.
W gminie Iława, rządowy Fundusz Rozwoju Dróg wsparł przebudowy dróg gminnych w Ząbrowie oraz na odcinku Kamień Mały – Szałkowo oraz ulic: Rubinowej, Bursztynowej, Diamentowej i Szmaragdowej w Nowej Wsi.
Autor: J. Golon
Redakcja: K. Ośko







![Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA] Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2F1000028120.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

















