Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kolejna zbiórka, ponowny sukces. Dziś dary trafiły do schroniska

Fot. P. Getka

Setki kilogramów karmy, ale także kilkaset koców, ręczników i wiele kompletów pościeli powędrowało dziś do Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie. To efekt kolejnej już akcji Radia Olsztyn „Zima z pupilem”.

Dary wypełniły po brzegi magazyny azylu. Dzięki zbiórce udało się zabezpieczyć olsztyńskie schronisko w ciepłe tekstylia, które posłużą między innymi do zorganizowania legowisk dla bezdomniaków.

„Zima z pupilem” to dwunasta akcja Radia Olsztyn wspierająca zwierzęta w potrzebie. Do tej pory wspólnie z Państwem oraz wieloma instytucjami udało nam się obdarować prawie 20 schronisk, przytulisk, fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz bezdomnych czworonogów.

Dodajmy, że tegoroczną „Zimę z pupilem” wsparli słuchacze Radia Olsztyn, Hotel Warmiński, Hotel HP Park, Hotel Krasicki, Olsztyńska Służba Więzienna oraz Warmińsko-Mazurski Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża.

Wszystkim darczyńcom bardzo mocno dziękujemy.

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Autor: M. Szczygło
Redakcja: Ł Sadlak

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w schronisko, zbiórka, karma, video
Podsumowanie akcji „Zima z pupilem”

W kolejny wydaniu audycji "Cztery Łapy" podsumowaliśmy zbiórkę akcji "Zima z pupilem". Porozmawialiśmy z naszymi słuchaczami, którzy podarowali nam z miniony piątek karmę, koce, ręczniki oraz...

Zamknij
RadioOlsztynTV