Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kłótnie, przemoc i groźby śmierci. Mężczyźni, którzy znęcali się nad bliskimi, usłyszeli zarzuty

Policjanci interweniowali wobec dwóch mężczyzn, którzy znęcali się nad bliskimi.

Zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad swoją żoną usłyszał 43-letni mieszkaniec Ornety. Mężczyzna ma teraz policyjny dozór, zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną i zbliżania się do niej oraz musi opuścić mieszkanie, w którym mieszkał z żoną.

Z relacji pokrzywdzonej wynika, że przed interwencją policji mąż wszczął bez powodu kłótnię. Uderzał kobietę butelką w głowę, bił po twarzy, szarpał za ubrania, groził i poniżał. W obawie o swoje życie i zdrowie pokrzywdzona powiadomiła policję.

W Olsztynie policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad  rodziną. Według ustaleń śledczych, od prawie roku 29-latek miał wszczynać awantury, podczas których wyzywał rodzeństwo i groził mu śmiercią. Agresor miał też bić swoją matkę.

Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną, ale nie przyznał się do winy. Ma policyjny dozór, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych i nakaz opuszczenia wspólnie zamieszkiwanego lokalu. Obu sprawcom przemocy domowej grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

 

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, przemoc, agresja, zarzuty, groźby, znęcanie się, kłótnia
Awantura o alkohol. 29-latka ugodziła nożem konkubenta [WIDEO]

Sąd Rejonowy w Bartoszycach aresztował na trzy miesiące 29-letnia kobietę z gminy Sępopol. Kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Nożem zaatakowała konkubenta w trakcie awantury o wypity...

Zamknij
RadioOlsztynTV