Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kilkadziesiąt osób szuka 21-latka z Olsztyna. W przeczesywaniu terenu pomagają kamery i dron

Fot. policja

Ponad 80 policjantów, żołnierzy WOT, strażaków oraz pracowników Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa w Olsztynie prowadzi, na szeroką skalę, poszukiwania 21-letniego mężczyzny.

Witold Studniarz od niedzieli nie skontaktował się z rodziną ani nie wrócił do domu. 21-latek wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił. Nie skontaktował się także z rodziną – poinformował st. sierż. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

00:00 / 00:00

Policja podała rysopis zaginionego. To mężczyzna średniej budowy ciała, mający około 190 centymetrów wzrostu, ciemne krótkie włosy, piwne oczy. W chwili zaginięcia Witold Studniarz ubrany był w czarną kurtę, niebieskie spodnie jeansowe oraz szarą czapkę.

Na podstawie zapisu z kamer monitoringu policjanci ustalili, że 21-latek po raz ostatni widziany był w okolicy ulicy Popiełuszki w Olsztynie i mógł przemieszczać się w kierunku osiedla Brzeziny.

Olsztyńscy policjanci przeczesują trudno dostępny rozległy teren. W poszukiwaniach wykorzystują specjalistyczny sprzęt m.in. drona. Pomagają im żołnierze 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej wraz z quadami oraz strażacy ochotnicy z Gutkowa. Do działań włączono także przedstawicieli Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa, którzy za pomocą kamer i drona przeszukują pobliski teren. Łącznie w działania zaangażowano ponad 80 osób.

W dalszym ciągu apelujemy o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod numerem telefonu 605 549 341 lub 47 73 134 24

– powiedział Andrzej Jurkun.

Fot. policja

Fot. policja

Fot. policja

Fot. policja

Fot. policja

Fot. policja

Autor: PAP (A.Libudzka)/P. Karpiszen
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, strażacy, zaginięcie, poszukiwania, kamera, centrum bezpieczeństwa, dron, WOT, 21-latek
Policjanci z Olsztyna oddali osocze. Pomagają, bo sami stracili kolegę, który przegrał z chorobą

18 funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wzięło udział w akcji oddawania osocza. To policjanci, którzy przeszli COVID-19 i teraz mogą pomóc innym osobom w...

Zamknij
RadioOlsztynTV