Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kandydaci Lewicy przedstawili program wyborczy. „Zwracamy uwagę na problemy mieszkańców z regionu”

Fot. M. Stankiewicz

W Elblągu zaprezentowali się kandydaci Lewicy z okręgu nr 34 – „jedynka” na tej liście Monika Falej, prawniczka z Olsztyna i „piątka” Daniel Zdanowski, handlowiec z Łąkorzy.

Prezentujemy całościowy program spójny dla całej Polski, ale startujemy z tego okręgu i dlatego też chcemy, żeby ten program był spójny także z problemami mieszkańców Elbląga, Działdowa, Iławy, Braniewa czy Pasłęka – podkreśla Monika Falej i dodaje, że wsłuchuje się głównie w głosy ludzi młodych z naszego regionu. Monika Falej chciałaby, żeby młodzież nie uciekała z regionu, aby chciała tu mieszkać, uczyć się, pracować i inwestować w siebie.

00:00 / 00:00

Kandydat Daniel Zdanowski uważa, że do tych młodych ludzi trzeba wyciągnąć pomocną rękę. Trzeba z nimi rozmawiać, wskazać im drogę, zachęcić do inwestowania w siebie.

00:00 / 00:00

Zarówno Monika Falej, jak i Daniel Zdanowski, zgodnie podkreślają, że przyszłość regionu to młodzież i dlatego też w nią należy inwestować.

 

Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w młodzież, Monika Falej, lewica, wybory parlamentarne, program wyborczy
Anna Wasilewska: W tej kadencji mieliśmy mnóstwo pracy. Wiele spraw dzieje się poza salą plenarną Sejmu

- Nasza praca nie ogranicza się do siedzenia w ławach poselskich i głosowania. Jest przecież także wiele komisji, podkomisji czy zespołów. Mamy mnóstwo pracy - komentowała...

Zamknij
RadioOlsztynTV