Kaczkan Huragan Morąg o krok od wygranej z Legionovią Legionowo. Zadecydowały błędy w doliczonym czasie gry

Trzecioligowy Kaczkan Huragan Morąg prowadził do 90 minuty z walczącą o awans Legionovią Legionowo. Nie udało się jednak utrzymać prowadzenia i w rezultacie  przegrał 1:2.

Jak to się stało? Opowiada trener morążan – Czesław Żukowski:

Zagraliśmy dobre spotkanie, pierwsza połowa była pod nasza kontrolą – wykorzystaliśmy błąd przeciwnika i strzeliliśmy na 1:0. Legionovia była bezradna, nie stworzyli żadnej sytuacji. Niestety, po przerwie nastąpiły niewymuszone zmiany. Trochę za mocno się cofnęliśmy. W doliczonym czasie gry popełniliśmy błędy i zostaliśmy bez punktów.

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w Legionovia Legionowo
Kolejny Hiszpan w Stomilu? Biało – niebiescy wygrali w kolejnym sparingu

Piłkarze I-ligowego Stomilu Olsztyn mają za sobą jeszcze jeden sparing. Tym razem pokonali w Warszawie II-ligową Legionovię 3:2. Bramki dla Biało - niebieskich strzelali: Marcel Ziemann,...