Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jim Carrey powraca w jednej z najlepszych ról w karierze

Nagrodzony Złotym Globem Jim Carrey powraca jako popularny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych w drugim sezonie serialu Kidding. Premiera w HBO GO odbędzie się 10 lutego.

Jeff, znany powszechnie jako Pan Pickles (Jim Carrey), jest legendarnym prezenterem dziecięcych programów telewizyjnych. W drugim sezonie wracamy do jego życia, kiedy jego program w końcu znika z anteny i mężczyzna musi znaleźć sposób na dotarcie do fanów, którzy nadal go potrzebują. Jeff tworzy nową i zarazem dość kontrowersyjną metodę bezpośredniej komunikacji z dziećmi na całym świecie, przez co po raz pierwszy w karierze staje się przedmiotem niechęci. Bohater, poruszając się po skomplikowanych moralnie obszarach życia, odkrywa nową stronę samego siebie.

Produkcja wyróżniona została w 2019 roku dwoma nominacjami do Złotych Globów – w kategorii najlepszy serial komediowy lub musical oraz  najlepszy aktor w komedii lub musicalu (Jim Carrey). Jej reżyserem jest nagrodzony Oscarem Michel Gondry (Zakochany bez pamięci).

Odtwórcą głównej roli jest Jim Carrey (Człowiek z księżyca). Obok niego w drugim sezonie serialu Kidding występują: wyróżnieni nominacjami do Oscara, nagród Emmy oraz Złotych Globów Frank Langella (Frost/Nixon) oraz Catherine Keener (serial HBO Kto się odważy, Uciekaj!), a także Judy Greer (Married), Cole Allen, Juliet Morris i Justin Kirk (serial Trawka).

Premiera drugiego sezonu serialu Kidding odbędzie się w HBO GO 10 lutego. Tego dnia do serwisu dodane zostaną dwa pierwsze odcinki. Kolejne pojawiać się będą co tydzień, w poniedziałki.

 

Autor: Ł.A/Mat. prasowe
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Będzie bezpieczniej i ekologicznie. Linia energetyczna przeniesiona pod dno między jeziorami Płaskie i Jeziorak

Linia energetyczna średniego napięcia, biegnąca do tej pory nad przesmykiem między jeziorami Płaskie i Jeziorak nie będzie już utrudnieniem dla korzystających z tych akwenów żeglarzy. Kable...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV