Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jerzy Wcisła: Koalicja PO-PSL w Elblągu nie istnieje

Jerzy Wcisła. Fot. Jacek Żukowski

Senator PO Jerzy Wcisła na zwołanej dziś konferencji prasowej zaznaczał, że koalicja Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego w Elblągu praktycznie nie istnieje.

Przewodniczący miejskich struktur PO senator Wcisła odniósł się do wypowiedzi prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza, w czasie jego niedawnej wizyty w Elblągu. Prezes PSL okazał zdziwienie, że elbląskie PO nie popiera ich kandydata, obecnego prezydenta miasta Witolda Wróblewskiego. Senator Wcisła zwrócił uwagę, że obecny z wizytą w Elblągu Władysław Kosiniak-Kamysz nie wyraził chęci spotkania się z przedstawicielami elbląskich struktur PO.

00:00 / 00:00

Do zbliżających się wyborów samorządowych w Elblągu obie partie idą osobno. PSL popiera aktualnego jeszcze prezydenta – Witolda Wróblewskiego. Platforma Obywatelska natomiast stawia na radnego miejskiego, koordynatora Działu Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu – Michała Missana.

 

Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PSL, PO, Władysław Kosiniak-Kamysz, Jerzy Wcisła, Witold Wróblewski
SLD poprze Witolda Wróblewskiego w wyborach na prezydenta Elbląga

Sojusz Lewicy Demokratycznej nie wystawi swojego kandydata na prezydenta Elbląga - potwierdza szef miejskich struktur partii Janusz Nowak, pełniący obowiązki wiceprezydenta miasta. Większością głosów SLD zdecydował...

Zamknij
RadioOlsztynTV