Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jedna osoba ranna w wypadku w Olsztynie. Na drogach regionu doszło do kilku kolizji

Fot. KMP Olsztyn

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło na ul. Armii Krajowej w Olsztynie. Do kilku niebezpiecznych zdarzeń doszło także na drogach regionu.

W piątek po południu na ul. Armii Krajowej zderzyły się trzy samochody osobowe. Jak informuje olsztyńska policja, jedna osoba trafiła do szpitala. Armii Krajowej na odcinku ul. Saperska – al. Warszawska była zablokowana. Zorganizowano objazd ul. Jagiellończyka oraz ul. Schumana.

Niebezpiecznie jest także na drogach regionu. W Dorotowie samochód osobowy uderzył w bariery. Nikomu nic się nie stało, ale zablokowany był jeden pas ruchu. W Tomaszkowie samochód uderzył w bariery. Tu również nikt nie ucierpiał.

Do kolizji doszło także na DK 59. W miejscowości Zalec na odcinku Mrągowo-Giżycko kamper zderzył się z ciężarówką, a w Pieckach zderzyły się trzy samochody osobowe. Nikomu nic się nie stało. Natomiast jedna osoba ucierpiała wypadku na trasie Mrągowo – Orzysz. W miejscowości Grabówek czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na najważniejszej arterii regionu – trasie krajowej nr 16 – utworzył się zator. Między Olsztynem a Barczewem były kilkukilometrowe korki w obu kierunkach. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 18.

Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, Olsztyn, kolizja
Zalewanie olsztyńskich ulic to nie przypadek. Potrzebna jest modernizacja sieci kanalizacyjnej

Podczas nawalnego deszczu studzienki nie nadążają odprowadzać wody. Zalane ulice i podtopione piwnice to coraz częstsza rzeczywistość w Olsztynie. Do tej pory siecią kanalizacyjną zajmowały się...

Zamknij
RadioOlsztynTV