Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jak mieszkańcy Warmii i Mazur witają Nowy Rok?

Fot. fotolia.pl

Sylwestrowy bal czy domówka? Mieszkańcy regionu powiedzieli reporterce Radia Olsztyn, jak przywitają Nowy Rok.

Zdania są podzielone. Część osób wybiera spotkania ze znajomymi, inni z kolei stawiają na szybką muzykę i wygodną zabawę.

00:00 / 00:00

Sylwester w Olsztynie na świeżym powietrzu można spędzić m.in. na placu Dunikowskiego. Tam o 23.00 rozpocznie się zabawa przy muzyce elektronicznej. W tym roku o północy zamiast fajerwerków zaplanowano natomiast pokaz laserowy.

W Elblągu sylwestrowa noc rozpoczęła się godzinę wcześniej na placu przy katedrze św. Mikołaja. Gwiazdą wieczoru będzie w tym roku zespół 4Dreamers. W Ełku natomiast impreza miejska rozpoczęła się na placu Jana Pawła II – także o 22:00.

A czego życzymy sobie w nadchodzących dwunastu miesiącach?

Z badań przeprowadzonych przez Związek Banków Polskich wynika, że 81 % Polaków życzy sobie zdrowia, niemal połowa braku problemów finansowych. Bardziej aktywnego trybu życia chciałoby natomiast około 38 % Polaków, a awansu i podwyżki 31 %.

 

 

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Nowy Rok, impreza, bal, Sylwester
Dziś żegnamy stary rok, a o północy przywitamy nowy. Jak świętować sylwestra?

Sylwester, czyli wigilia Nowego Roku. Dziś pożegnamy stary rok, a o północy przywitamy początek nowego roku. Według ostatniego sondażu CBOS prawie 60 procent Polaków spędzi sylwestra w...

Zamknij
RadioOlsztynTV