Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą? Na Warmii i Mazurach powstaje film na ten temat

Fot. A. Skrago

Młodzież ze Śląska uczy się jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą – na Warmii i Mazurach powstaje film, który ma pokazać piękno tutejszej przyrody, ale również uczyć, jak się zadbać tu o swoje bezpieczeństwo.

Produkcję przygotowuje Grupa Specjalna Płetwonurków RP. Zdjęcia realizowane są w kilku lokalizacjach – na terenie powiatu szczycieńskiego, Ostródy, Elbląga i gminy Purda. Autorem filmu jest szef Grupy Specjalnej Płetwonurków RP Maciej Rokus.

00:00 / 00:00

Na lądzie, w wodzie i pod wodą wszystko filmuje specjalizujący się w zdjęciach ekstremalnych Marcin Polar. Muzykę do filmu skomponuje kompozytor i pianista Jacek Winkiel. W produkcji bierze udział młodzież z kilku województw, wykładowcy Akademii Marynarki Wojennej oraz żołnierze terytorialsi.

00:00 / 00:00

Film objęty jest patronatami: Akademii Marynarki Wojennej, Kuratorium Warmińsko-Mazurskiego, a powstaje przy współudziale Funduszu Ochrony Środowiska w Olsztynie. Produkcja ma zostać zakończona we wrześniu.

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

Autor: A. Skrago
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, Maciej Rokus, Grupa Specjalnej Płetwonurków RP
Jest zwiastun nowego sezonu „Wiedźmina”

Netflix opublikował zwiastun z 3. sezonu "Wiedźmina", którego premiera odbędzie się już tego lata.  Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry,...

Zamknij
RadioOlsztynTV