JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Jacek Będzikowski: W piłce ręcznej nie ma szczęścia

Jedną bramką szczypiorniści Mebli Wójcik Elbląg wygrali przedświąteczne superligowe spotkanie. Na własnym parkiecie pokonali Spójnię Gdynia 24:23.

Do przerwy Meblarze również prowadzili jednym trafieniem (13:12). Trener elblążan, Jacek Będzikowski przyznaje, że pojedynek był wyjątkowo zacięty

00:00 / 00:00

Zaczęliśmy słabo, nie mogliśmy złapać rytmu. Przegrywaliśmy pięcioma bramkami, do przerwy udało nam się jednak wyjść na prowadzenie. W 40 minucie też prowadziliśmy i wtedy przestaliśmy grać w obronie, a Spójnia rzuciła nam łatwe bramki. Potem znów się zmobilizowaliśmy, chociaż w końcówce brakowało nam już alternatyw. Nie ma jednak szczęścia w piłce ręcznej, albo jest się lepszym, albo nie. Byliśmy jednak lepiej przygotowani taktycznie

– mówił Radiu Olsztyn trener Będzikowski.

Autor/redakcja: K. Piasecka

Więcej w Piłka ręczna, superliga, Meble Wójcik Elbląg, Jacek Będzikowski
Kram Start wraca do ligowych rozgrywek. Elblążanki zmierzą się z liderkami

Po przerwie na gry reprezentacji Polski wraca ligowy szczypiorniak. Dziś piłkarki ręczne Kram Startu Elbląg zagrają z liderem Superligi Perłą Lublin. Pierwszy mecz tych drużyn w...