Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jacek Będzikowski: Potrzebujemy punktów jak powietrza

Fot. A. Dembińska

Szczypiorniści Mebli Wójcik Elbląg jadą jutro na mecz do Gdyni. Będą walczyć o 3 punkty z tamtejszą Spójnią – outsiderem tabeli superligi.

Za elblążanami pasmo przegranych – także w meczach rozgrywanych u siebie. Trener Jacek Będzikowski nie ukrywa, że czeka na świąteczną przerwę, bo z powodu licznych kontuzji zespół nie tylko nie ma szans na dobrą grę, ale nie ma też jak trenować.

00:00 / 00:00

Alternatyw tak naprawdę nie mamy żadnych. Mam nadzieję, że po świętach wróci dwóch zawodników i będziemy mogli normalnie grać. Ze Spójnią Gdynia spotkaliśmy się w okresie przygotowawczym i wtedy wygrywaliśmy. Na pewno to nie będzie takie samo spotkanie, bo wiadomo, że o punkty gra się inaczej.

– mówił Radiu Olsztyn trener Będzikowski.

Mecz zacznie się o godzinie 14.00. Ostatnie spotkanie w tym roku Meble Wójcik zagrają w najbliższą środę u siebie z Chrobrym Głogów.

 

Autor: Mira Stankiewicz

Redakcja: K. Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Piłka ręczna, Meble Wójcik Elbląg, Jacek Będzikowski
Meble Wójcik Elbląg nie sprawiły niespodzianki na własnym parkiecie

W superlidze kolejna przegrana szczypiornistów Mebli Wójcik Elbląg. Tym razem na własnym parkiecie ulegli mocnemu Górnikowi Zabrze 17:28. - Wkradło się dużo błędów, mieliśmy niską skuteczność,...

Zamknij
RadioOlsztynTV