Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -2 °C pogoda dziś
JUTRO: -2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Iwona Arent (PiS): Osoby, które chcą doprowadzić do destabilizacji, próbują grać listami wyborczymi

Posłanka Iwona Arent. Fot. Ł. Sadlak

Jeszcze dziś opublikowane zostaną listy osób, które będą reprezentowały Zjednoczoną Prawicę w jesiennych wyborach do Sejmu – powiedziała w Porannych pytaniach Radia Olsztyn posłanka Prawa i Sprawiedliwości z Warmii i Mazur Iwona Arent.

Parlamentarzystka zaznacza, że do dnia rejestracji listy, 3 września, nie są one „pewne i żelazne”, bo wszystko może się jeszcze zmienić

Dziś realny kształt list zostanie przedstawiony przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego, tym bardziej, że ostatecznie o listach Prawa i Sprawiedliwości decyduje centrala w Warszawie, czyli Komitet Polityczny i nie ma tutaj dyskusji.

Iwona Arent zaznaczyła, że nie zamierza włączać się w dyskusję na temat jej startu na listach wyborczych. Jak podkreśliła, będzie tak jak zdecyduje prezes PiS. Publikowane rzekome listy kandydatów  Zjednoczonej Prawicy  w wyborach do Sejmu, to czyjeś gry polityczne – podsumowała plotki na temat braku swojego nazwiska na liście  kandydatów.

Tymczasem prezes partii Jarosław Kaczyński już wcześniej poinformował, że listę Zjednoczonej Prawicy w okręgu olsztyńskim będzie otwierał wicemister nauk i szkolnictwa wyższego prof. Wojciech Maksymowicz, a w okręgu elbląskim poseł Leonard Krasulski.

Posłuchaj rozmowy Krzysztofa Kaszubskiego z Iwoną Arent

00:00 / 00:00

 

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w poseł, PiS, Prawo i Sprawiedliwość, Iwona Arent, posłanka, Zjednoczona Prawica
Jarosław Krajewski: Przyszłością Polski są rodziny z dziećmi. Dlatego rozszerzyliśmy program 500 plus na każde dziecko

Planowana obniżka podatku PIT z 18 do 17 procent była jednym z tematów Porannych pytań Radia Olsztyn. Gościem audycji był poseł PiS Jarosław Krajewski, który podkreślał,...

Zamknij
RadioOlsztynTV