Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Indykpol AZS Olsztyn wrócił na ligowe parkiety. Trwa mecz Akademików z Cuprum Lubin. Słuchaj relacji w Radiu Olsztyn

Fot. indykpolazs.pl

Dokładnie po 24 dniach siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn wrócili na boiska PlusLigi. Dziś akademicy podejmują w hali Urania ostatni w tabeli Cuprum Lubin. To rozegrane awansem spotkanie 17. kolejki rozgrywek.

Olsztynianie ostatni ligowy mecz zagrali 15 października w hali Urania z Vervą Warszawa Orlen Paliwa. Wygrali wtedy 3:2. O tym jaka jest forma siatkarzy AZS-u mówi przed meczem trener Daniel Castellani.

Najważniejsze dla nas było, aby siatkarze ponownie „poczuli piłkę”. Kiedy wracasz po takiej przerwie, tracisz pewność siebie w kontaktach z piłką – w polu serwisowym, przyjęciu, wystawie czy ataku. Nie wyglądamy źle, a każdym dniem jest coraz lepiej. W pierwszych dniach nie narzucaliśmy zawodnikom zbyt dużego obciążenia. Krok po kroku dokładaliśmy im kolejne ćwiczenia. Jeśli zaczęlibyśmy zbyt szybko, to moglibyśmy mieć spore problemy z kontuzjami. Dlatego wspólnie z naszym trenerem od przygotowania fizycznego – Pawłem Ciesiunem, opracowaliśmy specjalny plan. Trzeba być realistą. Dla nas najważniejsze jest granie – dla kibiców i sponsorów. Dla każdego zespołu ta sytuacja jest trudna i musimy się do niej dostosować.

00:00 / 00:00

Spotkanie PlusLigi – Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin rozpoczęło się o godzinie 14.45. Relacje w Radiu Olsztyn.

 

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio/BSC

Więcej w PlusLiga, Indykpol AZS Olsztyn
Nowe ogniska COVID-19 w regionie. Zakażenia m.in. w Szpitalu Powiatowym w Piszu i Indykpolu AZS-ie Olsztyn

Dobowy rekord zakażeń koronawirusem w Warmińsko-Mazurskiem - 370 nowych przypadków choroby. Są też dwa kolejne zgony. Rekord zakażeń także w samym Olsztynie - 87. Nowe ogniska...

Zamknij
RadioOlsztynTV