JUTRO: 2 °C pogoda jutro

III liga. Dobra passa Sokoła, kolejny dołek Concordii

Pod wodzą trenera Janusza Bucholca nie przestaje zaskakiwać ostródzki Sokół. Gdyby liczyły się tylko kolejki, w których ostródzian prowadzi były gracz Stomilu Olsztyn, byliby samodzielnymi liderami III ligi.

Tym razem Sokół grał na wyjeździe z Błonianką Błonie. Do przerwy przegrywał 0:2, ale ostatecznie wygrał 3:2.

Coraz gęstsze chmury nad elbląską Concordią, która znów przegrała – tym razem na wyjeździe z Olimpią Zambrów 1:3.

– Zdecydowała pierwsza i druga stracona bramka – mówi trener, Adrian Żurański – zawodnicy popełnili przy nich niepotrzebne błędy – dodaje szkoleniowiec

00:00 / 00:00

Po tej kolejce Sokół Ostróda jest na 9. miejscu w tabeli, a Concordia – na ostatnim.

Autor: M. Świniarski
Redakcja: K. Piasecka

Więcej w piłka nożna, Concordia Elbląg, III liga
Remis na pożegnanie

Drugoligowa Olimpia Elbląg podziałem punktów zakończyła rok w drugiej lidze. Zespół Przemysława Gomułki zremisował u siebie 1:1 z Motorem Lublin. W 10. minucie wynik mecz otworzył...