DZIŚ: 11 °C pogoda dziś

III i IV LIGA: znów dużo bramek i dużo emocji [FOTO + VIDEO]

Radość piłkarzy Jezioraka. Fot. Jeziorakilawa.pl

Kolejny weekend na boiskach III i IV ligi nie rozczarował. Emocji było co niemiara, na niedosyt bramkowy też nie można narzekać.

III LIGA

W trzeciej lidze – dwa mecze były wewnętrzną sprawą zespołów z Warmii i Mazur. Skończyło się remisowo, choć w Ostródzie i Białej Piskiej owe remisy wyglądały zupełnie inaczej.

Sokół Ostróda – MKS Mazur Ełk 0:0

Sokół: Bąbel – Kajca, Paczkowski, Otręba, Maternik – Stryjewski, Jodłowski (54′ Pietkiewicz), Danilczyk, Paprzycki (46′ Kowalski)- Broź, Siedlik (46′ Lisiecki).
MKS: Radzikowski – Gołaszewski, Molski, Szaraniec, Berezovsky – Gulbierz, Ejza, Paszkowski, Jagłowski (57′ Żęgota), Łapiński – Twardowski (75′ Kalinowski).

żółte kartki: Stryjewski,Jodłowski (Sokół) – Molski, Paszkowski (MKS).

Znicz Biała Piska – Kaczkan Huragan Morąg 3:3 (1:2)
Bramki: 1:0 – Gondek (2′), 1:1 – Galik (19′), 1:2 – Kruczkowski (29′), 2:2 – K. Kosiński (52′), 2:3 – Łysiak (58′), 3:3 – Adamiec (87′)

Kaczkan Huragan: Lawrenc – Jajkowski, Maciążek, Biedrzycki, Mroczkowski (20′ Stankiewicz) – Rosoliński (77′ Boczko), Łysiak, Michałowski (50′ Bartkowski), Galik, Kruczkowski – Augusto.
Znicz: Masłowski – Denert, Dzienis, Kossyk (80′ Kossyk), Maliszewski, Furman, Gondek, Jambrzycki (74′ Fiedorowicz), A. Kosiński, Adamiec, K. Kosiński (65′ Romachów).

Żółte kartki: Michałowski, Kruczkowski, Rosoliński, Bartkowski, Biedrzycki – A. Kosiński, Furman.

IV LIGA

Czwartoligowcy z Warmii i Mazur znów strzelali, aż miło. Po trzech kolejkach, aż trzy drużyny mogą się pochwalić dwucyfrową liczbą zdobytych bramek. Skutecznością razi zwłaszcza elbląska Concordia, która 7:0 rozbiła nowomiejską Drwęcę. Łukasz Nadolny – trener Concordii – jest bardzo zadowolony z wyniku, choć przyznaje, że jego drużyna również popełniła błędy.

M.Świniarski

Więcej w III liga
III liga: Ambitna gra nie wystarczyła. Huragan Morąg przegrał z Sokołem Ostróda

W najciekawszym meczu drugiej kolejki III ligi Huragan Morąg przegrał 0-1 z Sokołem Ostróda po fenomenalnym trafieniu Huberta Otręby z 10 minuty. Gospodarze przez ostatnie 24 minuty...