JUTRO: 2 °C pogoda jutro

III i IV liga piłki nożnej. Wyniki drużyn z regionu

W III lidze – pierwsze wyjazdowe punkty w tym sezonie – i to od razu trzy – zainkasował GKS Wikielec. Beniaminek pokonał w Tomaszowie Mazowieckim Lechię 2:1.

Mogło być okazalej, ale gospodarze w ostatniej minucie strzelili honorową bramkę.

– Mecz dobrze nam się ułożył – przyznaje trener GKS-u, Wojciech Tarnowski

00:00 / 00:00

W innych trzecioligowych spotkaniach Znicz Biała Piska wygrał 5:1 z KS Wasilków, Huragan Morąg bezbramkowo zremisował z Ursusem Warszawa, a Concordia Elbląg przegrała na wyjeździe 1:2 z KS Kutno.

Tabela III ligi piłki nożnej po 12. kolejkach. Źródło: 90minut.pl

W piłkarskiej czwartej lidze odbyła się 15. kolejka spotkań. Jedno z najciekawszych spotkań to pojedynek lidera tabeli z beniaminkiem tegorocznych rozgrywek.

Mamry Giżycko pokonały Delfina Rybno 3:2. Trener debiutanta tegorocznych rozgrywek, Radosław Wasielewski nie jest zadowolony z tego wyniku. Jego podopieczni prowadzili bowiem 2:1 do… 90 minuty meczu.

Stomil II Olsztyn 1-2 Tęcza Biskupiec

Z powodu zagrożenia epidemicznego odwołane zostały mecze: Pisa Barczewo-Olimpia II Elbląg oraz Mazur Ełk-Warmia Olsztyn.

Tabela IV ligi piłki nożnej po 15. kolejkach. Źródło: 90minut.pl

Autor: M.Świniarski/K.Piasecka
Redakcja: K. Piasecka

Więcej w piłka nożna, III liga
II liga piłki nożnej: klęska Olimpii, wygrana Sokoła

Ze zmiennym szczęściem zagrały w 10. kolejce II ligi piłki nożnej zespoły z Warmii i Mazur. Sokół Ostróda pokonał w wyjazdowym spotkaniu rezerwy Śląska Wrocław 2:0,...