Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

III i IV liga: coraz bliżej końca sezonu [FOTO+VIDEO]

GKS Wikielec – Olimpia Zambrów. Fot. FB GKS Wikielec

W III i IV lidze, mimo że do końca sezonu coraz mniej czasu, sporo ekip ma jeszcze nadzieję na wygrzebanie się ze strefy spadkowej, a drugie tyle – na uniknięcie znalezienia się w niej. Ostatnie mecze na obu szczeblach rozgrywkowych zapowiadają się pasjonująco!

W III lidze – niespodziewana wyjazdowa przegrana Huraganu Morąg z Turem Bielsk Podlaski 1:3, który zajmuje… przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. W pozostałych weekendowych meczach 32. kolejki – również przegrane drużyn z Warmii i Mazur. MKS Ełk na wyjeździe uległ Polonii Warszawa 1:2, tak samo jak Drwęca Nowe Miasto Lubawskie u siebie Ursusowi Warszawa. Natomiast GKS Wikielec na własnym boisku przegrał 0:4 z Olimpią Zambrów. W środę grał natomiast Sokół Ostróda i wygrał u siebie 1:0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

***

IV liga, to emocje w sobotnie popołudnie. Najwięcej powodów do zadowolenia mieli kibice Unii Susz, która rozgromiła 8:0 Błękitnych Pasym. Swoją dominację potwierdził też Znicz Biała Piska wygrywając z MKS-em Korsze 4:2. Warto zwrócić uwagę na ścisk w dolnych rejonach tabeli.

 

M.Świniarski / K.Piasecka

Więcej w III liga, IV liga
III i IV liga – ostródzki Sokół i reszelskie Orlęta latają coraz niżej [FOTO + VIDEO]

Coraz mniej czasu do zakończenia rozgrywek w III i IV lidze. W dolnych rejonach obu tabel - ścisk i sporo nerwów. Pozycja jednak nie skazuje nikogo...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV