Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

II Olsztyńskie Targi Pracy

II Olsztyńskie Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2018r. W Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie.

Głównymi adresatami wydarzenia są przede wszystkim młodzi ludzie, którzy już niedługo będą podejmować ważne decyzje edukacyjno- zawodowe, studenci, absolwenci szkół średnich, osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Uczestnicy Targów Pracy będą mogli zapoznać się z ofertami zatrudnienia w m.in. tj. przemyśle, produkcji, handlu, gastronomii, opiece, rolnictwie, służbach mundurowych itp. W programie Targów Pracy organizatorzy zaplanowali również zajęcia i warsztaty
z zakresu poradnictwa zawodowego prowadzone dla zorganizowanych grup przez doradców zawodowych CEiPM OHP i PUP w Olsztynie. Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mieli również możliwość zapoznania się z ofertami kursów i szkoleń, nawiązać bezpośrednie kontakty z pracodawcami oraz skorzystać z konsultacji z psychologiem, doradcami zawodowych, doradcami EURES. Specjaliści rynku pracy OHP i Publicznych Służb Zatrudnienia podpowiedzą m.in. jak przygotować dokumenty aplikacyjne, zbadają kompetencje zawodowe itp. Młodzież, osoby bezrobotne i poszukujące pracy oraz zainteresowani pracodawcy będą mogli uzyskać szczegółowe informacje, dotyczące poszczególnych form wsparcia udzielanych przez OHP i Publicznych Służb Zatrudnienia.
Organizatorami targów są:Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Olsztynie, Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego i Miejski Urząd Pracy w Olsztynie, Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie oraz Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie.

(ask)

Przeczytaj poprzedni wpis:
Narodowy Bank Polski uczy przedszkolaki ekonomii

Przedszkolaki z Olsztyna poznawały wartość pieniądza i zwiedziły Narodowy Bank Polski. To cykliczna impreza, której intencją jest edukacja ekonomiczna dzieci i młodzieży. W olsztyńskim oddziale Narodowego...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV