I liga piłki nożnej – 31. kolejka: porażka z Dolcanem

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali ligowe spotkanie na stadionie w Ostródzie z Dolcanem Ząbki 1:3.

W 50 minucie biało-niebieskich na prowadzenie wyprowadził Vołodimir Koval. 5 minut później wyrównał Damian Świerblewski, w 68 minucie na 2:1 dla Dolcanu podwyższył Grzegorz Piesio, a wynik ustalił w 84 minucie Michał Bajdur.

Stomil Olsztyn -Dolcan Ząbki 1:3 (0:0)
1:0 – Wołodymyr Kowal (50′), 1:1 – Damian Świerblewski (54′), 1:2 – Grzegorz Piesio (67′), 1:3 – Michał Bajdur (83′)
Stomil: Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Witalij Berezowśkyj, Arkadiusz Czarnecki, Michał Trzeciakiewicz – Karol Żwir (86′ Piotr Wypniewski), Paweł Głowacki, Arkadiusz Mroczkowski (62′ Tomasz Wełnicki), Wołodymyr Kowal, Roman Maczułenko – Łukasz Jamróz (69′ Irakli Meschia).

(pświn/łw)

Więcej w piłka nożna, I liga
Piotr Brzozowski zwycięzcą Regionalnego Testu Wiedzy o Piłce Nożnej

Piotr Brzozowski z Olsztyna wygrał pierwszy Regionalny Test Wiedzy o Piłce Nożnej organizowany przez Radio Olsztyn. Sprawdź Wyniki konkursu Sprawdź swoją wiedzę - Test bez odpowiedzi /...