DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro

I liga – 11 kolejka – Remis Stomilu w Płocku

Piłkarze Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański (stomil.olsztyn.pl)

To miał być mecz o posadę trenera Zbigniewa Kaczmarka, ale olsztyński Stomil znów nie wygrał, choć w Płocku wstydu nie przyniósł.

Olsztynianie zremisowali w Płocku z Wisłą 1:1, przegrywając od 32 minuty po trafieniu Sielewskiego i wyrównując 12 minut po przerwie, kiedy to głową gola zdobył Arkadiusz Koprucki. Czy to zatem oznacza zwolnienie z trenerem? Tego nie wiadomo, bo szkoleniowiec źle się poczuł i na konferencji pojawił się jego asystent – Adam Łopatko.

00:00 / 00:00

Na konferencji pojawił się natomiast drugi z trenerów Kaczmarków – Marcin – opiekun Wisły Płock.

W końcówce meczu czerwoną kartkę za drugą żółtą otrzymał Kamil Hempel. Olsztyński obrońca po meczu jasno powiedział, co myśli o planach zwolnienia trenera Zbigniewa Kaczmarka.

Co o zwolnieniu trenera myślą działacze? Mówi Andrzej Królikowski – dyrektor Stomilu.

(rozmawiał Maciek Świniarski)

…………………………………………………………….

Wisła Płock – Stomil Olsztyn 1:1 (1:0)
1:0 – Bartłomiej Sielewski (32′) 1:1 – Arkadiusz Koprucki (57′)
Wisła Płock: Seweryn Kiełpin – Cezary Stefańczyk, Paweł Magdoń, Bartłomiej Sielewski, Arkadiusz Mysona (74′ Tomasz Grudzień) – Krzysztof Janus, Jacek Góralski, Filip Burkhardt, Janusz Dziedzic, Fabian Hiszpański – Łukasz Sekulski (58′ Marcin Krzywicki).
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Dawid Kucharski, Arkadiusz Koprucki, Kamil Hempel – Daniel Michałowski (62′ Patryk Kun), Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński, Grzegorz Lech (86′ Paweł Łukasik), Dominik Kun – Tomasz Bzdęga.
czerwona kartka: Kamil Hempel (90′ minuta, Stomil, za drugą żółtą).

Komplet wyników 11. kolejki spotkań I ligi piłki nożnej w sezonie 2013/2014
GKS Tychy – GKS Bełchatów 1:3 (0:0)
Flota Świnoujście – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:0
Sandecja Nowy Sącz – Olimpia Grudziądz 2:0 (0:0)
Okocimski KS Brzesko – Chojniczanka Chojnice 1:0 (1:0)
GKS Katowice – Puszcza Niepołomice 1:1 (0:1)
Miedź Legnica – Kolejarz Stróże 2:0 (1:0)
Górnik Łęczna – Dolcan Ząbki
Arka Gdynia – Energetyk ROW Rybnik 0:2 (0:0)

6. Wisła Płock – 16 pkt. (13-13)
7. Termalica Bruk-Bet Nieciecza – 16 pkt. (14-10)
8. Flota Świnoujście – 15 pkt. (9-12)
9. Górnik Łęczna – 15 pkt. (13-10)
10. Chojniczanka Chojnice – 15 pkt. (10-9)
11. Arka Gdynia – 14 pkt. (12-8)
12. Energetyk ROW Rybnik – 13 pkt. (15-14)
13. Okocimski KS Brzesko – 13 pkt. (11-15)

II liga – 11 kolejka: nieudane końcówki, słabe wyniki

Znicz zabrał zwycięstwo Concordii 20 minut przed końcem spotkania. Olimpia straciła bramkę na dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem. Tym samym 11 kolejka spotkań nie była udana...