I Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych
I Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych odbędzie się 19-21 czerwca w Elblągu. Będzie to unikatowe przedsięwzięcie w skali europejskiej, które stawia sobie za cel ocenę niezwykle popularnego gatunku filmowego, jakim jest serial telewizyjny.
Tegoroczny Festiwal to konkurs polskich seriali telewizyjnych zrealizowanych w latach 2010 -2014 przez Telewizję Polską.
Pokazom konkursowym towarzyszyć będą spotkania publiczności z gwiazdami seriali i ekipami twórców seriali rywalizujących o Grand Prix Festiwalu i nagrody aktorskie. Przewidywane są recitale śpiewających aktorów i panele dyskusyjne. Organizatorzy planują również zlot fanów serialu „Czasu honoru”.
Organizatorami Festiwalu są: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu orazSamorząd Województwa Warmińsko– Mazurskiego.(as)












![Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia] Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FBoze-Cialo-3.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)















