Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -7 °C pogoda dziś
JUTRO: -15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Handlarze narkotyków usłyszeli wyroki

Amfetamina, fot. policja

Przed Sądem Okręgowym w Olsztynie zakończył się proces czterech mieszkańców Dobrego Miasta oskarżonych o posiadanie i sprzedaż narkotyków.

Jeden z nich został skazany na rok bezwzględnego pozbawienia wolności, dwaj na kary więzienia w zawieszeniu, a jednego z mężczyzn uniewinniono.

Dariusz R. przemycił z Holandii do Polski kilogram marihuany. 25-latek sprzedawał ją w Dobrym Mieście. Arkadiuszowi B. zarzucono używanie nielegalnych środków psychotropowych, pochodzących z nieustalonego źródła. Piotra J. oskarżono o sprzedaż marihuany, natomiast Andrzeja Z. – amfetaminy. I to ten ostatni ma odsiedzieć zasądzony wyrok.

Obrońcy oskarżonych podczas mów końcowych prosili o łagodne wyroki lub uniewinnienie. Z kolei prokurator Anna Krauze z Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Północ była przekonana co do winy mężczyzn:

00:00 / 00:00

Wyrok nie jest prawomocny. (kpias/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w narkotyki
Policja zabezpieczyła narkotyki i rewolwer

Prokuratura Rejonowa w Giżycku zastosowała policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju wobec 55-letniego mieszkańca tego miasta. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki, a w jego mieszkaniu policjanci...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV