Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Groźny wypadek na torach niedaleko Olsztyna. Samochód wjechał pod pociąg

Fot. KMP Olsztyn

Niebezpieczny wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Godkach pod Olsztynem. W pociąg relacji Olsztyn-Elbląg uderzył samochód osobowy, którym jechało trzech młodych mężczyzn. Do wypadku doszło około godz. 20. 

Kierowca i pasażerowie przeżyli wypadek. Ze złamaniami kości i potłuczeniami zostali przewiezieni do szpitala. Pociągiem podróżowało 47 osób. Nikomu z pasażerów nic się nie stało.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 19-letni kierowca volkswagena nie zatrzymał się przed przejazdem kolejowym, zabezpieczonym widocznymi z daleka znakami pionowymi, w tym znakiem STOP. Pojazd został całkowicie zniszczony. 19-latek tłumaczył, że do zdarzenia miało dojść na skutek awarii samochodu.

Policjanci sporządzili dokumentację procesową, w tym m.in. protokół oględzin pojazdów oraz miejsca zdarzenia. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Wkrótce zostanie poddany specjalistycznym badaniom.

 

Fot. KP PSP Olsztyn


Redakcja: M. Rutynowski/ A. Niebojewska

Więcej w wypadek, pociąg, policja, tory, kolizacja, uwaga
Ciągnik wywrócił się na dach. W kabinie zakleszczony został 70-latek

70-letni mężczyzna został ranny w wypadku w pobliżu miejscowości Biedkowo-Osada w gminie Braniewo. Do zdarzenia doszło na terenie leśnym. Ciągnik, którym jechał 70-latek przewożący drewno, wywrócił...

Zamknij
RadioOlsztynTV