Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Groźna kolizja na krajowej szesnastce. Kobieta trafiła do szpitala

Fot. Twitter/Policja Olsztyn

Oślepiające słońce, zmęczenie, a może chwila nieuwagi mogły być powodem kolizji drogowej z udziałem dostawczego busa i samochodu osobowego. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś po godzinie 7. na drodze krajowej nr 16 w okolicach Biskupca. Według wstępnych ustaleń policji sprawcą zdarzenia był 28-letni kierujący dostawczym fiatem, który jadąc w kierunku Biskupca w pewnym momencie zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą kierującą osobowym peugeotem.

Poszkodowana w zdarzeniu 55-latka została przetransportowana karetką do szpitala. Na szczęście okazało się, że nie odniosła ona poważnych obrażeń. Sprawca zdarzenia nie potrafił jednoznacznie wskazać przyczyny swojego zachowania. Nie zmienia to faktu, że chwila nieuwagi mogła skończyć się tragicznie.

Fot. Twitter/Policja Olsztyn

Fot. Twitter/Policja Olsztyn

Redakcja: Ł. Sadlak
Źródło: KWP

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Biskupiec, policja, kolizja
Część mieszkańców Olsztyna nie nosi maseczek. Policja interweniowała prawie 200 razy

Minionej doby policjanci z Olsztyna interweniowali wobec 185 osób, które w przestrzeni publicznej nie miały maseczek. Wśród takich osób zatrzymano m.in. dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani....

Zamknij
RadioOlsztynTV