Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Gorące emocje w olsztyńskim amfiteatrze. Zawodnicy Stomilu Olsztyn zaprezentowali się swoim kibicom. Zobacz zdjęcia

Fot. P. Getka

Za nimi – dwa pierwsze, przegrane niestety – pojedynki w nowym sezonie, a przed nimi – pierwszy pojedynek na własnym stadionie. Piłkarze 1-ligowego Stomilu Olsztyn zaprezentowali się kibicom w amfiteatrze imienia Czesława Niemena.

Nie brakowało niespodzianek, prezentacji grup młodzieżowych i drużyn kobiecych, ale największą uwagę skupiali – oczywiście – zawodnicy pierwszego zespołu. Furorę zrobił trener Piotr Zajączkowski, który po kilku latach… ściął charakterystyczne, długie włosy.

Cieszymy się, że kibice zawsze byli z nami i po dzisiejszej prezentacji jeszcze bardziej się wszyscy zjednoczymy. Doping w rundzie wiosennej był wspaniały. Wspólnie utrzymaliśmy Stomil w pierwszej lidze.

00:00 / 00:00

Obrońca Stomilu – Rafał Remisz przyznaje, że taka prezentacja zespołu to fajny zwyczaj, którego – niestety – nie mógł doświadczyć w innych klubach.

00:00 / 00:00

– Od trzech tygodni jestem w klubie. Muszę się z nim zapoznać i pokazać też troszeczkę od siebie, co potrafię – mówi nowy prezes Stomilu, Robert Jurga.

00:00 / 00:00

Mecz Stomil – GKS Jastrzębie w 3. kolejce Fortuna 1ej ligi – już w piątek o 19:45 na stadionie przy Alei Piłsudskiego. Relacje – w Radiu Olsztyn. Jutro w Kronice sportowej – więcej o tym pojedynku.

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

Więcej w Stomil Olsztyn, prezentacja, zawodnicy, amfiteatr im. Czesława Niemena
Sztab i piłkarze Stomilu Olsztyn zaprezentują się w amfiteatrze

Dziś o godzinie 18 zaprezentuje się sztab i zawodnicy Stomilu Olsztyn. Sympatycy "Dumy Warmii" spotkają się z drużyną w olsztyńskim Amfiteatrze im. Czesława Niemena przy ul....

Zamknij
RadioOlsztynTV