Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

GDDKiA organizuje debatę online. Tematem jest budowa odcinka drogi S16 na Mazury

Fot. GDDKiA

Olsztyński Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad organizuje online społeczną debatę na temat budowy sieci nowoczesnych dróg na Mazurach, m.in. krajowej S16.

Udział w Mazurskiej Debacie Drogowej zapowiedzieli zwolennicy i przeciwnicy tej inwestycji: przedstawiciele lokalnych samorządów, środowisko naukowe i biznesowe regionu, organizacje ekologiczne i społeczne. Uczestnikami debaty będą również przedstawiciele GDDKiA, projektanci drogi ekspresowej S16 na odcinku Mrągowo – Orzysz – Ełk. Z wnioskami wystąpią także wykonawcy raportu oceny oddziaływania inwestycji na środowisko.

Podczas spotkania będą omawiane nie tylko zagadnienia związane z inwestycją, jak kwestie projektowe, środowiskowe, społeczne, ale także natężenia ruchu drogowego i kwestie dotyczące rozwoju gospodarczego i społecznego regionu.

Debata będzie nagrywana oraz transmitowana na profilu GDDKiA na Facebooku. Początek „drogowej” dyskusji online o godzinie 10.

Oglądaj TUTAJ.

 

 

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w debata, GDDKiA, online
Szczytno doczeka się obwodnicy. Ministerstwo zaakceptowało program

Ministerstwo Infrastruktury zaakceptowało program inwestycyjny na budowę obwodnicy Szczytna. Program trafił już do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Olsztynie, ale na skorzystanie z nowej...

Zamknij
RadioOlsztynTV