Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Galeria EL przygotowała program na ferie

Elbląg – Centrum Sztuki Galeria El. Fot. Ł. Węglewski

Ograniczenia nie pozwoliły na organizację zajęć artystycznych w czasie ferii, ale Centrum Sztuki Galeria EL znalazło sposób na kontakt z najmłodszymi odbiorcami.

Zamiast spotkań na żywo zaprasza na zdalne wykłady i zajęcia pod wspólnym tytułem Sztukaferie. To nasza oferta szczególnie dla tych, którzy są wrażliwi na sztukę – informuje Wojciech Minkiewicz, rzecznik Galerii EL.

00:00 / 00:00

Propozycje są dla dzieci młodszych, nawet od czwartego roku życia, poprzez zajęcia dla uczniów szkół podstawowych po starszych nastolatków. Ale skorzystać mogą z nich wszyscy chętni. W programie wykłady o sztuce nowoczesnej, zajęcia z dźwiękiem, malarskie i rozbudzające wrażliwość na słowo. Będą się odbywały w formie online, a link do zajęć pojawi się na stronach poszczególnych wydarzeń utworzonych na profilu Galerii EL.

Udział jest darmowy.

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w ferie, Galeria El
Centrum Edukacji Ekologicznej zorganizowało półkolonie

Trwają ferie zimowe w Centrum Edukacji Ekologicznej. Do zapewnienia dzieciom wypoczynku przygotowuje się też pięć szkół podstawowych. Ferie zimowe zorganizowało Centrum Edukacji Ekologicznej. Na półkoloniach wypoczywa...

Zamknij
RadioOlsztynTV